10 Msze Pogrzebowe aktualnie odprawiane

+ Wąsowicz Władysław - pogrzeb 26.06.19

1. od Jadwigi Duda i Stanisława Zająca z Tymbarku - 5.11.godz.7.oo
2. od Janiny i Wacława Duda z Tymbarku - 14.11.godz.7.oo
3. od firmy Trans-Kop-BS z Grabia - 23.11.godz.7.oo
4. od pracowników Delikatesy Centrum z Jodłownika - 30.11.godz.18.oo
5. od firmy VELO Sport Monika i Janusz Etgens - 9.12.godz.7.oo - koniec


+ Bankowicz Józefa – pogrzeb 5.11.19

1. od Jacka Kozioł z Muszyny - 5.11.godz.7.oo
2. od Stanisławy i Klemensa Kozioła - 16.11.godz.7.oo
3. od koleżanki Krystyny z mężem z Wieliczki - 23.11.godz.7.oo koniec


+ Marek Józef - pogrzeb 8.11.19

1. od rodziny Wąsowicz - 6.11.godz.7.oo
2. od rodziny Ślusarczyk z Jawornika - 20.11.godz.18.oo
3. od rodziny Krawczyk - 28.11.godz.7.oo
4. od Adama i Teresy Kurowskich z Myślenic - 7.12.godz.7.oo koniec

 

+ Czort Eugenia – pogrzeb 20.11.19 -26/623

1. od Janiny Jałocha z rodziną - 6.11.godz.7.oo
2. od rodziny Błach - 21.11.godz.18.oo
3. od Grażyny, Marka i Adama Surówka - 30.11.godz.7.oo koniec


+ Brożek Józefa – pogrzeb 10.12.19

1. od Bronisławy Cieślik - 4.11.godz.18.oo
2. od Klaudii i Macieja - 16.11.godz.7.oo
3. od Patrycji i Sebastiana z rodziną - 24.11.god. 7.oo
4. od chrześniaka Damiana i rodziny Kowalczyk - 1.12.godz.7.oo

Pozostałe msze będą odprawione w późniejszym terminie

Sikora Urszula – pogrzeb 30.12.19

1. od Stefanii i Leszka Gawor - 4.11.godz.18.oo
2. od rodziny Turcza - 17.11.godz.7.oo
3. od Piotra i Natalii Sikora z dziećmi - 24.11.godz.7.oo
4. od kuzynki Lidii z rodziną - 1.12.godz.18.oo


Pozostałe msze będą odprawione w późniejszym terminie


Msze pogrzebowe w 2020 roku

1. + Guzy Stanisława – pogrzeb 4.01.2020

1. od koleżanek i kolegów z pracy Ewy - 9.11. godz.7.oo
2. od firmy Robot-serwis - 20.11.godz.7.oo
3. od firmy Robot-serwis - 1.12.godz.7.oo

Pozostałe msze będą odprawione w późniejszym terminie

2. + Gawor Józef – pogrzeb 4.01.2020

1. od Łukasza z rodziną - 26.10.godz.7.oo
2. od rodziny Gawor ze Swoszowic - 9.11.godz.18.oo
3. od rodziny Stryszowski z Ochojna - 21.11.godz.7.oo
4. od firmy Delikatesy Centrum - 2.12.godz.7.oo

Pozostałe msze będą odprawione w późniejszym terminie
3. + Woźniak Andrzej – pogrzeb 10.01.2020

1. od Marii i Jerzego Kosturów - 26.10.godz.7.oo
2. od Heleny Bieniek - 9.11.godz.7.oo
3. od Krzysztofa Bieniek z rodziną - 24.11.godz.18.oo
4. od Izy i Kasi Bieniek z rodziną - 1.12.godz.7.oo

Pozostałe msze będą odprawione w późniejszym terminie
4. + Niebrzegowska Lucyna – pogrzeb 11.01.2020

1. od Tadeusza z rodzina - 28.10.godz.18.oo
2. od koleżanek o Kolegów córki Elżbiety - 10.11.godz.7.oo
3. od Stefanii Urbanik - 21.11.godz.7.oo
4. od cioci Ali z rodziną - 1.12.godz.18.oo

Pozostałe msze będą odprawione w późniejszym terminie

6. + Desoń Józef – pogrzeb 24.01.2020

1. od sąsiadów – rodziny Żak - 26.10.godz.7.oo
2. od rodziny Górskich z Podstolic - 10.11.godz.18.oo
3. od sąsiadów – rodziny Pasieka - 21.11.godz.7.oo
4. od sąsiadów – rodziny Job - 3.12.godz.7.oo


Pozostałe msze będą odprawione w późniejszym terminie

7. + Drożniowski Józef – pogrzeb 11.02.2020

1. od rodziny Krawczyk - 27.10.godz.7.oo
2. od Mirosława Drażniowskiego z rodziną - 10.11.godz.7.oo
3. od rodziny Siwarskich - 17.11.godz.18.oo
4. od Janiny i Stanisława Korneckich oraz Małgorzaty Dusik z rodzinami – 24.11.godz.7.oo koniec

10. + Woźniak Helena – pogrzeb 22.02.2020

1. od Andrzeja Woźniaka z rodziną - 27.10.godz.7.oo
2. od chrześnicy Iwony z córką - 10.11.godz.18.oo
3. od Teresy i Marka Tomczyk - 17.11.godz.7.oo
4. od rodziny Figlarskich - 29.11.godz.16.oo

Pozostałe msze będą odprawione w późniejszym terminie
11. + Stefanik Józefa – pogrzeb 25.02.2020

1. od rodzeństwa Waśniowskich - 28.10.godz.7.oo
2. od Anny i Andrzeja Salawa - 11.11.godz.7.oo
3. od rodziny Król - 19.11.godz.18.oo
4. od Krystyny i Stanisława Staśko - 30.11.godz.7.oo


Pozostałe msze będą odprawione w późniejszym terminie
13. + Jania Jan – pogrzeb 5. 03.2020

1. od rodziny Jania i chrześnicy Agnieszki Dziedzic - 27.10.godz.7.oo
2. od rodziny Kulig - 11.11.godz.7.oo
3. od rodziny Kozioł - 18.11.godz.7.oo
4. od Heleny Hojoł - 25.11.godz.18.oo

Pozostałe msze będą odprawione w późniejszym terminie

15. + Szymska Eugenia – pogrzeb 10. 03.2020

1. od Władysławy Moskal - 30.10.godz.18.oo
2. od Stefanii Urbanik - 11.11.godz.7.oo
3. od rodziny Sułowskich - 20.11.godz.7.oo
4. od Krystyny Kędziora z rodziną - 3.12.godz.7.oo

Pozostałe msze będą odprawione w późniejszym terminie

17. Sarga Irena – pogrzeb 12.03.2020

1. od Marii Stachnik z rodziną - 28.10.godz.7.oo
2. od szwagierki Krystyny z rodziną - 12.11.godz.7.oo
3. od Andrzeja Sargi z rodziną - 20.11.godz.18.oo
4. od Joli i Stanisława Orzechowskich - 4.12.godz.7.oo


Pozostałe msze będą odprawione w późniejszym terminie


20. Lesław Wątor – pogrzeb 9.04.2020

1. od siostry - 29.10.godz.7.oo
2. od siostrzenicy Klaudii - 13.11.godz.7.oo
3. od siostrzenicy Karoliny - 25.11.godz.7.oo
4. od rodziny Staszczak - 3.12.godz.18.oo


Pozostałe msze będą odprawione w późniejszym terminie

21. Wrona Bolesław – pogrzeb 16.04.2020

1. od brata Franciszka z rodziną - 29.10.godz.7.oo
2. od wnuka Kamila - 13.11.godz.7.oo
3. od wnuczki Natalii z Jarosławem - 25.11.godz.7.oo
4. od wnuka Konrada - 5.12.godz.18.oo
Pozostałe msze będą odprawione w późniejszym terminie

22. Proficz Józefa – pogrzeb 17.04.2020

1. od siostry Stanisławy Lalik - 30.10.godz.7.oo
2. od wnuka Grzegorza z rodziną - 13.11.godz.7.oo
3. od wnuka Krzysztofa z rodziną - 25.11.godz.7.oo
4. od wnuka Piotra z rodziną - 8.12.godz.18.oo

Pozostałe msze będą odprawione w późniejszym terminie

23. Pabian Ryszard – pogrzeb 25.04.2020

1. od brata Jana z rodziną - 30.10.godz.7.oo
2. od brata Jana z rodziną - 14.11.godz.7.oo
3. od chrześnicy Eweliny z mężem - 26.11.godz.7.oo
4. od Bronisławy i Władysława Tkaczyk z rodziną - 8.12.godz.18.oo

Pozostałe msze będą odprawione w późniejszym terminie


24. Gawęda Jan – pogrzeb 6.05.2020

1. od bratanicy Iwony z rodziną - 30.10.godz.7.oo
2. od siostrzenicy Justyny i Mateusza - 12.11.godz.18.oo
3. od siostrzenicy Joanny z Tomasza - 26.11.godz.7.oo
4. od Raisy - 7.12.godz.7.oo

Pozostałe msze będą odprawione w późniejszym terminie


25. Szczupał Władysław - pogrzeb 7.05.2020

1. od wnuczki z rodziną - 31.10.godz.7.oo
2. od Janiny Feluś z rodziną - 11.11.godz.18.oo
3. od Krystyny Ujma z rodziną - 27.11.godz.7.oo koniec

26. Wrona Aniela – pogrzeb 20.05.2020

1. od córki Mieczysławy z rodziną - 31.10.godz.7.oo
2. od syna Adama - 13.11.godz.18.oo
3. od córki Jadwigi z rodziną - 27.11.godz.7.oo
4. od córki Elżbiety z rodziną - 5.12.godz.7.oo


Pozostałe msze będą odprawione w późniejszym terminie

27. Tekieli Alojzy – pogrzeb 23.05.2020

1. od wnuka Zbigniewa z rodziną - 20.10.godz.7.oo
2. od wnuka Piotra z rodziną - 31.10.godz.7.oo
3. od sąsiada Bogusława z rodziną - 14.11.godz.18.oo koniec

28. Krawczyk Antonina – pogrzeb 23.05.2020

1. od wnuka Łukasza z rodziną - 3.11.godz.18.oo
2. od wnuczki Barbary z rodziną - 14.11.godz.7.oo
3. od rodziny Sulicz - 27.11.godz.7.oo
4. od rodziny Gołdas - 5.12.godz.7.oo

Pozostałe msze będą odprawione w późniejszym terminie

29. Pabian Czesława – pogrzeb 29.05.2020

1. od sąsiadki Lucyny z rodziną - 22.10.godz.7.oo
2. od Doroty i Władysława Zasada - 3.11.godz.7.oo
3. od rodziny z Wróblowic - 16.11.godz.18.oo koniec

 

30. Surówka Fryderyka – pogrzeb 6.06.2020


1. od chrześnicy Marii z rodziną - 3.11.godz.7.oo
2. od Katarzyny i Rafała Góra - 15.11.godz.10.oo
3. od Tadeusza Pożyckiego - 23.11.godz.7.oo
4. od rodziny Studnicki - 30.11.godz.7.oo
5. od Danuty Surówka - 5.12.godz.7.oo

Pozostałe msze będą odprawione w późniejszym terminie

31. Oliwa Marian – pogrzeb 10.06.2020

1. od rodziny Kozłowskich z Chrzanowa - 4.11.godz.7.oo
2. od rodziny z Wokowic - 9.11.godz.7.oo koniec

32. Brożek Jan – pogrzeb 10.06.2020

1. od córki Antoniny z rodziną - 4.11.godz.7.oo
2. od córki Józefy z rodziną - 13.11.godz.18.oo
3. od syna Czesława z rodziną - 28.11.godz.7.oo
4. od synów: Tadeusza i Wiesława - 7.12.godz.7.oo

Pozostałe msze będą odprawione w późniejszym terminie

33. Tylek Maria – pogrzeb 17.06.2020

1. od kuzyna Mieczysława z rodziną - 4.11.godz.7.oo
2. od Anety i Pawła Kisielewskich - 12.11.godz.7.oo
3. od Anety i Pawła Kisielewskich - 27.11.godz.18.oo
4. od rodziny Orzechowski - 8.12.godz.7.oo

Pozostałe msze będą odprawione w późniejszym terminie

34. Idzikowska Apolonia 15.07.2020

1. od córki z mężem i dziećmi oraz Marzeny i Rafała - 17.11.godz.7.oo
2. od Genowefy Guzik - 27.11.godz.18.oo

Pozostałe msze będą odprawione w późniejszym terminie


35. Kwaśniak Marian pogrzeb 16.07.2020

1. od żony Doroty z córką Pauliną - 18.11.godz.7.oo
2. od córki Eweliny z rodziną - 28.11.godz.18.oo

Pozostałe msze będą odprawione w późniejszym terminie
36. Szymski Bronisław – pogrzeb 27.07.2020

1. od żony - 18.11.godz.7.oo
2. od córki Katarzyny z rodziną - 28.11.godz.18.oo

Pozostałe msze będą odprawione w późniejszym terminie


37. Grzenia Edward – pogrzeb 13.08.2020

1. od brata Józefa - 19.11.godz.7.oo
2. od chrześniaka Floriana z rodziną - 2.12.godz.18.oo

Pozostałe msze będą odprawione w późniejszym terminie


38. Gawor Łucja – pogrzeb 14.08.2020

1. od męża - 19.11.godz.7.oo
2. od córki Małgorzaty z dziećmi - 29.11.godz.8.oo

Pozostałe msze będą odprawione w późniejszym terminie


39. Surówka Jacek – pogrzeb 14.08.2020

1. od żony i syna - 20.11.godz.7.oo
2. od mamy i brata z rodziną - 2.12.godz.18.oo

Pozostałe msze będą odprawione w późniejszym terminie


40. Kopp Zofia – pogrzeb 21.08.2020

1. od męża - 22.11.godz.15.oo
2. od mamy - 8.12.godz.10.oo
Pozostałe msze będą odprawione w późniejszym terminie